Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Medale uczniów ZSTiP podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS

.

     W dniach 13–14 czerwca 2026 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowała dwójka uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Przyrodniczych, reprezentujących jednocześnie klub MKS Bolesłavia. Oboje zaprezentowali się znakomicie, zdobywając medale mistrzostw.

     Największy sukces odniósł Dawid Barański, który w kategorii U18 wywalczył złoty medal w skoku wzwyż, pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2,00 m. Do swojego dorobku dołożył również srebrny medal w trójskoku, uzyskując wynik 14,36 m.

     Po srebrny medal sięgnęła także Emilia Burmas, która w kategorii U20 zajęła drugie miejsce w biegu na 400 m przez płotki, osiągając rezultat 64,38 s.

     Podczas zawodów zawodnicy musieli zmagać się z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi. Przelotne opady deszczu oraz silne podmuchy wiatru znacząco utrudniały osiąganie wysokich wyników sportowych.
     Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wspaniałych osiągnięć oraz godnego reprezentowania szkoły i klubu. Życzymy im kolejnych sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      Razem łatwiej