Największy sukces odniósł Dawid Barański, który w kategorii U18 wywalczył złoty medal w skoku wzwyż, pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2,00 m. Do swojego dorobku dołożył również srebrny medal w trójskoku, uzyskując wynik 14,36 m.
Po srebrny medal sięgnęła także Emilia Burmas, która w kategorii U20 zajęła drugie miejsce w biegu na 400 m przez płotki, osiągając rezultat 64,38 s.
Podczas zawodów zawodnicy musieli zmagać się z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi. Przelotne opady deszczu oraz silne podmuchy wiatru znacząco utrudniały osiąganie wysokich wyników sportowych.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wspaniałych osiągnięć oraz godnego reprezentowania szkoły i klubu. Życzymy im kolejnych sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych.

















